You are here:  / Manhattan legnica / Zgrany zespół w firmie

Zgrany zespół w firmie

post by related

related post

Każdy właściciel dużego czy małego przedsiębiorstwa stara się, aby w miejscu gdzie pracują jego pracownicy była przyjemna atmosfera. Często jednak, jak to w społeczeństwie bywa, zdarzają się różnego rodzaju spięcia oraz sprzeczki. Tam gdzie istnieje jakakolwiek komunikacja muszą istnieć również kłótnie. To całkowicie normalne. Dlatego od niedawna właściciele firm organizują wyjazdy integracyjne swoim pracownikom. Jeżeli jesteś właścicielem firmy to warto zajrzeć do działu księgowości, zorientować się w sytuacji finansowej firmy i zainwestować pieniądze, które jeszcze nie zostały wydane w ludzi.

Zgrany zaspół w księgowości

Jakie to wyjazdy?

Wyjazdy te skupiają się głównie na pracy w zespołach. Chodzi przecież głównie o to, aby Twoi pracownicy mogli po tym wyjeździe jeszcze lepiej współpracować. Po drugie stosunki szef – pracownik ulegają pewnego rodzaju załagodzeniu. Każdy przecież chciałby zobaczyć swojego szefa jako normalnego człowieka, który nie jest sztywny, a potrafi się śmiać i wygłupiać. Na takim wyjeździe możemy mieć wszystko co chcemy. Można zacząć od bitwy paintball’owej, a skończyć na zwyczajnym ognisku z gitarą i pieczoną kiełbasą.
Odpowiedzialność

Pamiętaj jednak drogi szefie, że wszystkie wydatki muszą zostać rozliczone i zaksięgowane w dziale księgowości. Nie chcesz mieć przecież jakiś nieprzyjemności. Tu chodzi o Twoją odpowiedzialność za firmę oraz jej finanse. Nikt przecież nie życzy Ci posądzenia o nielegalne czynności.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Zgrany zespół w firmie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)