You are here:  / Eukw / bn kwadrat legnica

bn kwadrat legnica

post by related

related post

Spring landscape with old farmNie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, iż nieruchomości najtaniej można nabyć tam, gdzie mało kto chce mieszkać. Chodzi tu oczywiście o tereny bardzo peryferyjne.

Atutem nieruchomości położnych w takich odludnych iście rewirach jest oczywiście niska cena. Istotna jest też możliwość szybkiego obcowania z naturą (niemalże na przysłowiowe „zawołanie”) – wystarczy wyjść przed dom albo przejść się po pobliskim lasku albo po nieodległych nieużytkach, łąkach, polach itd. Są ludzie, którzy lubią sielski klimat i których fascynuje jednocześnie wiejska architektura – i dla tych osób taki tani dom położony na zapomnianych peryferiach może okazać się bardzo frapującym (i przypomnijmy: niedrogim) rozwiązaniem.

Dla wielu osób w takich miejscach będzie przeszkadzać słabe skomunikowanie z terenami bardziej wielkomiejskimi, mała liczba sklepów i konieczność długotrwałych dojazdów do pracy. Fakt, iż w tego typu małych osadach wszyscy się zwykle znają, też dla wielu osób niespecjalnie będzie zapewne na rękę.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

bn kwadrat legnica
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)