Automaty do gry online

post by related

related post

Dla właścicieli nieruchomości którzy współpracują z naszą firmą jesteśmy gwarantami stabilnego zysku, fachowej obsługi i zachowania dobrego stanu powierzonego nam majątku a to dla nas największa rekomendacja.

Nasz cel

Wynajęcie apartamentu przez krótki okres szkolnych wakacji nie stanowi większego wyzwania. Jednak o rentowności inwestycji w nieruchomości zlokalizowane w nadbałtyckich kurortach decyduje najem poza ścisłym sezonem.
Z naszej praktyki wiemy, że urlopowe nawyki Niemców wykraczają daleko poza lipiec i sierpień. Goście zza zachodniej granicy obecni są nad Bałtykiem podczas Świąt Wielkanocnych, Zielonych Świątek, szkolnych ferii jesienią oraz na Boże Narodzenie i w sylwestra. Dlatego od lat koncentrujemy się na najbardziej perspektywicznym segmencie ruchu turystycznego w Świnoujściu – turystach z Niemiec oraz Skandynawii.

Oferujemy kompleksową obsługę całorocznego wynajmu apartamentów. W jej ramach aktywnie zabiegamy o pozyskanie turystów, prowadzimy system rezerwacji, udzielamy klientom wszelkich niezbędnych informacji koniecznych przy planowaniu urlopu, obsługujemy przyjazdy i wyjazdy gości, rozliczamy gości, sprzątamy apartamenty i przeprowadzany niezbędne naprawy.

Właściciele nieruchomości nie muszą uczestniczyć w żadnych czynnościach związanych z bieżącym najmem, mają natomiast całkowitą swobodę w korzystaniu ze swojego mieszkania w dowolnym wybranym przez siebie terminie.

Aktywne pozyskiwanie turystów wymaga korzystania z wielu narzędzi marketingowych. Dlatego nasze reklamy są stale obecne w mediach drukowanych, Polsce, Niemczech, Szwecji oraz Danii.

Będąc świadomi błyskawicznie rosnącej popularności rezerwacji online, ogromną wagę w naszej działalności przykładamy do internetu. Dlatego obecni jesteśmy w licznych serwisach oraz portalach turystycznych oraz stworzyliśmy własną stronę internetową ze szczegółowymi informacjami na temat apartamentów oraz specjalnym formularzem rezerwacyjnym

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Automaty do gry online
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)